Rådgivningstjenesten

  • Har du spørsmål? 
  • Lurer du på noe i forbindelse med inntaket til vg1? 
  • Skulle du gjerne visst forskjellen på P-matte og T-matte - eller hvilket fremmedspråk du bør velge? 
  • Tenker du på om du skal velge kjemi eller psykologi på vg2? 
  • Grubler du over noe helt annet? 

Karriereveiledning

  • Trenger du noen å legge en yrkes- og utdanningsplan med?
  • Trenger du hjelp til å finne veien i mylderet av muligheter?
  • Usikker på hvilke studier som passer for deg?
  • Har du behov for å vite hva du kan bruke dine egenskaper til i yrkeslivet?
  • Lurer du på hvilke yrker som trengs i framtiden?

Karriereveiledning hos oss innebærer tett oppfølging fra du begynner på vg1 til du er ferdig hos oss. Vi får besøk av store og anerkjente universiteter og høgskoler fra inn- og utland gjennom hele året.

Ta kontakt med R-team i Hjertet av Ullern, 1.etasje

R-team: Vi er her for deg!

R-team 2020-21

Møt R-team på Ullern! 

Irene McIntyre Kristensen, avdelingsleder for R-team

irene.mcintyre.kristensen@ude.oslo.kommune.no

Brigitte Heim, rådgiver HO og VG1ST

brigitte.heim@ude.oslo.kommune.no

Sara Agerup, rådiver EL og VG2ST 

sara.agerup@ude.oslo.kommune.no

Idun Fagervold, rådgiver MK og VG3ST 

idun.fagervold@ude.oslo.kommune.no

Marte Olborg, rådgiver skolemiljø og elevaktiviteter

marte.olborg@osloskolen.no

Jamale Colleen Azami, spesialpedagog

jamale.azami@osloskolen.no

Cathrine Huglen, karriererådgiver/fagvalg
(Avdelingsleder, TL)
cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team
rolf.eriksen@osloskolen.no

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL
petter.myrann@osloskolen.no 

Se mer informasjon om skolehelsetjenesten

Handlingsplan mot rus