Rådgivningstjenesten

R-team
  • Har du spørsmål? 
  • Lurer du på noe i forbindelse med inntaket til vg1? 
  • Skulle du gjerne visst forskjellen på P-matte og T-matte - eller hvilket fremmedspråk du bør velge? 
  • Tenker du på om du skal velge kjemi eller psykologi på vg2? 
  • Grubler du over noe helt annet? 

Karriereveiledning

  • Trenger du noen å legge en yrkes- og utdanningsplan med?
  • Trenger du hjelp til å finne veien i mylderet av muligheter?
  • Usikker på hvilke studier som passer for deg?
  • Har du behov for å vite hva du kan bruke dine egenskaper til i yrkeslivet?
  • Lurer du på hvilke yrker som trengs i framtiden?

Karriereveiledning hos oss innebærer tett oppfølging fra Vg1 og ut Vg3. Vi får besøk av store og anerkjente universiteter og høgskoler fra inn- og utland gjennom hele året.

Ta kontakt med R-team i Hjertet av Ullern, 1.etasje

Vi er her for deg!

Rådgivningsteam (R-team):

 

Irene McIntyre Kristensen, avdelingsleder for R-team

irene.mcintyre.kristensen@ude.oslo.kommune.no

 

Salima Elkadi, rådgiver VG1 -  R-team
salima.elkadi@osloskolen.no

 

Guro Nakken, rådgiver VG2,  R-team
guro.nakken@osloskolen.no
 

Brigitte Heim, rådgiver VG3, R-team 

brigitte.heim@ude.oslo.kommune.no

 

Cathrine Huglen, karriererådgiver, R-team
Avdelingsleder, TL
cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

 

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team
rolf.eriksen@osloskolen.no

 

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL
petter.myrann@osloskolen.no 

 

 Se mer informasjon om skolehelsetjenesten

Handlingsplan mot rus