Ledelse og ansatte

Personalet ved Ullern vgs høsten 2018

Ledelse: (P-team)

Rektor Torill Røeggen

torill.roeggen@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor, Norhild Joleik

norhild.joleik@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Marianne Ueland Coucheron

Fagansvar: Helse og oppvekstfag (HO), Kroppsøving 

marianne.coucheron@osloskolen.no

Avdelingsleder May-Britt Fløgstad

Fagansvar: Økonomiske fag, Språkfag (SSØ)

Veiledning og Universitetsskole

may-britt.flogstad@osloskolen.no

Avdelingsleder Eileen Holm Klavenes

Fagansvar: Realfag (REA)

eileen.holm.klaveness@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Michael Lied Klemetsen

Fagansvar: Norsk

michael.klemetsen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Randi Oppedal,

Fagansvar:  Medier og kommunikasjon (MK), Samfunnsfag (SSØ)

randi.oppedal@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Margrethe Tschudi

Fagansvar: Elektrofag (EL)  

margrethe.tschudi@osloskolen.no

Avdelingsleder Jørgen Aanderaa (R-team)

Rådgivning og tilrettelagt avdeling (TL)

jorgen.aanderaa@ude.oslo.kommune.no

Studieleder Helene Anfinsen Strindberg

Helene.AnfinsenStrindberg@ude.oslo.kommune.no

Administrasjonssjef Helle Hofgaard, (A-team)

helle.hofgaard@ude.oslo.kommune.no

           

Administrativt team (A-team):  

Nina Erlandsen, førstekonsulent

nina.erlandsen@ude.oslo.kommune.no

Helene Nordgård, førstesekretær

helene.nordgard@ude.oslo.kommune.no

Caroline Telstad-Svahn,  førstekonsulent

Caroline.Telstad-Svahn@ude.oslo.kommune.no

Tom Werner Halvorsrød, systemansvarlig, Helpdesk

tom.halvorsrod@ude.oslo.kommune.no
tom.halvorsrod@osloskolen.no

  

            

Rådgivningsteam (R-team):

Salima Elkadi, rådgiver, yrkesfag, R-team

Sosial-pedagogisk rådgiver vg1-trinnet
salima.elkadi@osloskolen.no

Brigitte Heim, rådgiver
Sosial-pedagogisk rådgiver vg3-trinnet
bihea003@osloskolen.no
brigitte.heim@ude.oslo.kommune.no

Cathrine Huglen, rådgiver, R-team, TL
Fagvalg og karriereveiledning
cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

Guro Nakken, rådgiver, R-team 
Sosial-pedagogisk rådgiver vg2-trinnet
guro.nakken@osloskolen.no  

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team 
rolf.eriksen@osloskolen.no

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL
petter.myrann@osloskolen.no 

Camilla Rørtveit, helsesykepleier
camilla.rortveit@osloskolen.no

Helene Trengereid, helsesykepleier

          

Lærere og assistenter:

Adraa Al-Araji, HO, apotekteknikk
adraa1303@osloskolen.no

Qamar Abbas, TL
qamar.abbas@osloskolen.no

John Alfheim, fagleder MK   
john.alfheim@osloskolen.no

Randi Astad
randi.astad@osloskolen.no

Ramyar Baban      

rabaa044@osloskolen.no     

Maren Backstrøm, digital veileder 
maren.backstrom@osloskolen.no      

Ellen Sofie Borner, TL
ellen.borner@osloskolen.no

Metehan Bozdogan, TL                           

Rine Kull Brofoss
ribra001@osloskolen.no

Matilde Samuelsen Buer, TL

mathil0607@osloskolen.no    

Assir Cerrato
assir2312@osloskolen.no

Karen Marie (Kama) Daasvand, ITS-ansvarlig     
karen.daasvand@osloskolen.no

Jens Disington  
jens.disington@osloskolen.no

Knut Eggen
knut.eggen@osloskolen.no  

Ragni Fet 
ragni.fet@osloskolen.no

Rita Fiskeseth, TL
rita.fiskeseth@osloskolen.no

Anette Fleischer
anette0711@osloskolen.no

Marianne Frydenlund
mariaf2009@osloskolen.no

Anne Kristin (Anki) Furuseth, tillitsvalgt
anne.furuseth@osloskolen.no 

Karna Gjelle
karna.gjelle@osloskolen.no

Anja Marie Grimstad, TL
angra064@osloskolen.no

Thomas Grønli
thgra012@osloskolen.no 

Hanne Øien Halsan
hanne.halsan@osloskolen.no

Geir Paul Hansen
geir.p.hansen@osloskolen.no

Lise Roald Hansen 
lise.hansen@osloskolen.no

Eline Kårtvedt Hauge
elhaa072@osloskolen.no

Marcus Hitsøy, TL
marcus2201@osloskolen.no

Karianne Hoelstad
kariah1102@osloskolen.no

Karin Hove-Capote, MK
karin.hove-capote@osloskolen.no

Steinar Horten
sthoa020@osloskolen.no

Thor Kristian Høimoen, TL

thhoa052@osloskolen.no        

Ingvild Iversen, HO
ingvild.iversen@osloskolen.no

Lucas Magnus Westbye Jacobsen, TL      

lujaa007@osloskolen.no

Elisabeth Jansen 
elisabeth.jansen@osloskolen.no

Tor Gunnar Jensen, fagleder norsk
tojea011@osloskolen.no

Monica Flydal Jenstad 
monica.jenstad@osloskolen.no

Øystein Jetne
oystej1410@osloskolen.no

Doris Johannessen, TL
doris.johannessen@osloskolen.no

Stine Lisa Johannessen
stjoa021@osloskolen.no

Jørgen Tandberg Jørgensen, TL
jorgen.jorgensen@osloskolen.no

Torill Nedberge Klevmark
torill.klevmark@osloskolen.no

Tone Klidou, HO, apotekteknikk
tone.klidou@osloskolen.no

Ann-Christin (Anki)  Knutsen
ann-christin.knutsen@osloskolen.no

Arild Knutsen 
arkna001@osloskolen.no

Kari Cecilie Kolsrud, fagleder fremmedspråk
kari.kolsrud@osloskolen.no 

Martine Amena Eriksen Kouassi, TL     

Emma Catherine Krogstad 
emma.krogstad@osloskolen.no

Malin Lando
malin.lando@osloskolen.no

Marius Letting Larsen, TL/ KRØ
malaa009@osloskolen.no

Magnus Mellbye Larsen 
magnus.larsen@osloskolen.no

Martin Larsen, fagleder kroppsøving
martin1806@osloskolen.no

Linn Skaare Laupardt    

lilaa048@osloskolen.no

Olly Johanne Lid, TL
olly2810@osloskolen.no

Agnete Petrea Lind
aglia003@osloskolen.no

Karen Lykke
Kalya008@osloskolen.no

Kristin Mc Adams 

krmca001@osloskolen.no      

Marita Melby, HO
marita.melby@osloskolen.no

Turid Melheim, EL
turid0601@osloskolen.no

Karen Janicke Musæus
karen.musaus@osloskolen.no

Hannah Luise Mykland
hannah.mykland@osloskolen.no

Ragnhild Bae Mysen, TL
ragnhild.mysen@osloskolen.no

Olav Nenseter 
olav.nenseter@osloskolen.no

Ole Kristian Nordsveen, fagleder matematikk
ole.nordsveen@osloskolen.no

Louise Norheim, tillitsvalgt
louise.norheim@osloskolen.no

Camilla Nortvedt      

camill1603@osloskolen.no

Astri Neema Nyen, MK, fagleder samfunnsfag 
astri.nyen@osloskolen.no

Laila Nygård, HO, apotekteknikk 
laila.nygard@osloskolen.no

Dag Nystrøm
dag.nystrom@osloskolen.no

Marte Olborg   

marte1507@osloskolen.no

Aud Raaum        

aud0912@osloskolen.no   

Ann-Mari Pettersen Rakke, SkoleArena-ansvarlig 
anpea036@osloskolen.no

Mats Rongved   

maroa108@osloskolen.no          

Julian Folkman Rossnes
julian2402@osloskolen.no

Toril Rygh, MK 
toril.rygh@osloskolen.no

Truls Solfjeld Rødsten
truls.rodsten@osloskolen.no

Frode Sandblåst, HO
frode.sandblast@osloskolen.no

Celia Suzanna Sandor, fagleder engelsk
celia.sandor@osloskolen.no

Henrik Schjeldrup-Lund, TL

Klaus Schöpfer 
klaus2608@osloskolen.no

Gunnar Simonsen
gusia014@osloskolen.no

Anna Lise Skaar 
anna.skaar@osloskolen.no

Torbjørn Skårild, MK
torbjorn.skarild@osloskolen.no

Erik Slaattun 
erik.slaattun@osloskolen.no

Vibeke Steenstrup, HO
vista035@osloskolen.no

Ragnhild Orset Stene
ragnhild.stene@osloskolen.no

Erlend Nilssen Sverdrup, fagleder EL
erlend.sverdrup@osloskolen.no

Gunhild Sølvberg  
gunhil2610@osloskolen.no

Karsten Alstad Sørbye
karsten.sorbye@osloskolen.no

Ane Norreen Thorsen, fagleder norsk
ane.thorsen@osloskolen.no

Bjørn Thuestad, TL/ kroppsøving
bjorn.thuestad@osloskolen.no

Eivind Tjensvoll
eivind.tjensvoll@osloskolen.no

Bjørn Tommy Tollefsen
bjorn.tollefsen@osloskolen.no

Monika Tofte
monika.tofte@osloskolen.no 

Sigrun Elisabeth Vaage, EL
sigrun.vaage@osloskolen.no

Anne Veiteberg     

anvea029@osloskolen.no  

Borhan Abdulah Wali, TL
borhan.wali@osloskolen.no

Kjersti Wilhelmsen
kjwia002@osloskolen.no 

Jon Zickfeldt, MK, digital veileder
jon.zickfeldt@osloskolen.no

 

Permisjon skoleåret 2019/20:

Eskil Kjos Fjell (permisjon)
eskil.fjell@osloskolen.no

Lina Kjærnsli Hartmark (permisjon)
lina.hartmark@osloskolen.no

Renate Segtnan Riiser (permisjon)
reria001@osloskolen.no

Kristin Glørstad Tsigaridas (permisjon)
kristin.tsigaridas@osloskolen.no 

Logo

    Ullernchauss√®en 66

    0379 Oslo

    tlf 22 51 79 00

 

 

    Samarbeid

    Omsorg

    Ambisjoner

Kontaktlærere

Kontaktlærere skoleåret 2019-20:

Kontaktlærertid er i midttimen på mandager

Klasse

Kontaktlærer 

 Rom 

Tid

 1STA 

 

Olav Nenseter

Anne Veiteberg

 FA256

12.05-12.30

 1STB

 

Øystein Jetne

Gunhild Sølvberg

 FA257

12.05-12.30

 1STC

 

Eline K. Hauge

Erik Slaattun

 RE101

12.05-12.30

 1STD

Marte Olborg

Klaus Schöpfer

 RE100

12.05-12.30

 1STE

 

Marianne Frydenlund

Mtas Rongved

 FA275

12.05-12.30

 1STF

 

Ragni Fet

Stine Johannessen

 FA276

11.35-12.00

 1STG

 

Steinar Horten

Magnus Mellbye Larsen

 FA276

12.05-12.30

 1MKA

 

John Alfheim

Jon Zickfeldt

MK253

12.05-12.30

 1ELA

 1ELB

Turid Melheim

Geir P. Hansen

 EL137

EL138

12.05-12.30

 1HOA

 1HOB

Camilla Nortvedt

Frode Sandblåst

 HO111

 HO114

12.05-12.30

 2STA

 

Ann-Mari P. Rakke

Ragnhild O. Stene

 FA270

12.05-12.30

 2STB

 

Hannah L Mykland

Tommy Tollefsen

 FA271

11.35-12.00

 2STC

 

Jens Disington

Celia Sandor

 RE105 

12.05-12.30

 2STD

 

Emma Catherine Krogstad

Truls Rødsten 

 RE103

11.35-12.00

 2STE

 

Arild Knutsen

Martin Larsen

 FA272

11.35-12.00

 2STF

 

Kari Kolsrud

Ane N Thorsen

 FA 301

12.05-12.30

 2MKA

 

Karin Hove-Capote

Torbjørn Skårild

 MK252 

12.05-12.30

 2DEA             

 2ELA

Erlend Sverdrup

Sigrun Vaage

 EL 136

 EL 137

12.05-12.30

 2HOA

 2HOB

Marita Melby

Vibeke Steenstrup

 FA132

 FA133

11.35-12.00

 3STA

 

Hanne Halsan

Rine Kull Brofoss

 FA273

11.35-12.00

 3STB

 

Karsten Sørbye

Randi Astad

 FA276

11.35-12.00

 3STC

Torill Klevmark

 FA302

11.35-12.00

 3STD

Kama Daasvand

 FA303

11.35-12.00

 3STE

 

Karianne Hoelstad

Eivind Tjensvoll

 RE104

11.35-12.00

 3STF

 

Elisabeth Jansen

Linn S Laupardt

 FA304

11.35-12.00

 3STG

 

Monica Jenstad

Monika Tofte

RE103

11.35-12.00

 3MKA

 

Astri Nyen

Toril Rygh

 MK251 

12.05-12.30

 3HOA

 3HOB

Ingvild Iversen

Karen Musæus

 FA274 

 FA 277

12.05-12.30

 3APO-v

 3APO

Tone Klidou

Laila Nygård

HO114

HO111

Torsdag

Tirsdag