Ledelse og ansatte

Ansatte skoleåret 2021-22

Ledelse, P-team:

Rektor Torill Røeggen

Rektor Torill Røeggen

torill.roeggen@osloskolen.no

Assisterende rektor Norhild Joleik

Assisterende rektor Norhild Joleik

norhild.joleik@osloskolen.no

Avd.leder Marianne Coucheron

Avdelingsleder Marianne Ueland Coucheron

Fagansvar: Kroppsøving, Apotekteknikk, Helse og oppvekstfag, HO

marianne.coucheron@osloskolen.no

Avd.leder Eileen Klavenes

Avdelingsleder Eileen Holm Klavenes

Fagansvar: Realfag, REA

eileen.klavenes@osloskolen.no

Avd.leder Michael Klemetsen

Avdelingsleder Michael Lied Klemetsen

Fagansvar: Norsk

michael.klemetsen@osloskolen.no

Bodil Kvame

Avdelingsleder Bodil Kvame 

Fagansvar: Språkfag, SSØ

Universitetsskole og veiledning

bodil.kvame@osloskolen.no

Avd.leder Randi Oppedal

Avdelingsleder Randi Oppedal

Fagansvar:  Medier og kommunikasjon, MK

Samfunnsfag, Økonomiske fag, SSØ

randi.oppedal@osloskolen.no

Avd.leder Margrethe Tschudi

Avdelingsleder Margrethe Tschudi

Fagansvar: Elektrofag, EL 

margrethe.tschudi@osloskolen.no

Irene McIntyre Kristensen

Avdelingsleder Irene McIntyre Kristensen 

Rådgivningsteamet, R-team 

irene.kristensen@osloskolen.no

Avd.leder Cathrine Huglen

Avdelingsleder Cathrine Huglen 
Tilrettelagt avdeling, TL

Fagvalg ST/MK/HO

cathrine.huglen@osloskolen.no

Studieleder Helene Anfinsen Strindberg (eksamen, fagdokumentasjon)

helene.strindberg@osloskolen.no

Studieleder Magnus Mellbye Larsen (VISMA)

magnus.larsen@osloskolen.no

Adminstrasjonssjef Helle Hofgaard

Administrasjonssjef Helle Hofgaard, A-team

helle.hofgaard@osloskolen.no

           

Administrativt team, A-team:  

Nina Erlandsen

Nina Erlandsen, førstekonsulent

nina.erlandsen@osloskolen.no

Helene Nordgaard

Helene Nordgård, førstesekretær

helene.nordgard@osloskolen.no

Caroline Telstad-Svahn

Caroline Telstad-Svahn, førstekonsulent

Caroline.Telstad-Svahn@osloskolen.no

Hege Kirkeby

Hege Kirkeby, konsulent eksamen/fagdokumentasjon

hege.kirkeby@osloskolen.no

Tom Halvorsrød

Tom Werner Halvorsrød, systemansvarlig

IKT Helpdesk

tom.halvorsrod@osloskolen.no

 

Rådgivningsteam, R-team :

Idun Fagervold

Idun Fagervold, rådgiver MK og VG1 ST
Sosial-pedagogisk rådgiver, R-team 

idun.fagervold@osloskolen.no

Brigitte Heim

Brigitte Heim, rådgiver HO og  VG2 ST
Sosial-pedagogisk rådgiver, R-team 
brigitte.heim@osloskolen.no

Sara Agerup

Sara Agerup, rådgiver EL og VG3 ST

Sosial-pedagogisk rådgiver, R-team 

sara.agerup@osloskolen.no

Kathleen Kay Hammervold Gundersen, rådgiver APO, VG1ST

kathleen.gundersen@osloskolen.no

Jamale Colleen Azami, spesialpedagog

jamale.azami@osloskolen.no

Robin Eriksen

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team og TL
rolf.eriksen@osloskolen.no

Petter Myrann

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL
petter.myrann@osloskolen.no 

 

Helene Trengereid, helsesykepleier

helene.trengereid@bun.oslo.kommune.no

 

 

Logo

    Ullernchaussèen 66

    0379 Oslo

    tlf 22 51 79 00

 

    Samarbeid

    Omsorg

    Ambisjoner

Kontaktlærere 2021-22

Kontaktlærertid er i midttimen på mandager.

Kontaktlærere 2021-22

Lærere og assistenter

Qamar Abbas, TL

qamar.abbas@osloskolen.no

Adraa Al-Araji, HO, apotekteknikk
adraa1303@osloskolen.no

John Alfheim, fagleder MK   
john.alfheim@osloskolen.no

Ellen Sofie Borner, TL
ellen.borner@osloskolen.no

Metehan Bozdogan, EL     

metehan.bozdogan@osloskolen.no

Rine Kull Brofoss
ribra001@osloskolen.no

Assir Cerrato
assir2312@osloskolen.no

Karen Marie (Kama) Daasvand
karen.daasvand@osloskolen.no

Nina Davidsen, HO

nina.davidsen1@oslskolen.no

Jens Disington  
jens.disington@osloskolen.no

Thomas Fabio Edvardsen, EL

thomas.edvardsen@osloskolen.no

Oda Eriksen 

odera003@osloskolen.no

Ragni Fet 
ragni.fet@osloskolen.no

Emilie Figenschou

emilie.figenschou@osloskolen.no

Rita Fiskeseth, TL
rita.fiskeseth@osloskolen.no

Lisbeth Fjellstad, TL

Marianne Frydenlund
mariaf2009@osloskolen.no

Anne Kristin (Anki) Furuseth, tillitsvalgt
anne.furuseth@osloskolen.no 

Thomas Grønli
thgra012@osloskolen.no 

Nils Hagness, EL

nils.hagness@osloskolen.no

Hanne Øien Halsan
hanne.halsan@osloskolen.no

Geir Paul Hansen
geir.p.hansen@osloskolen.no

Lise Roald Hansen 
lise.hansen@osloskolen.no

Eline Kårtvedt Hauge
elhaa072@osloskolen.no

Lina Kjærnsli Hartmark 
lina.hartmark@osloskolen.no

Marcus Hitsøy, TL
marcus2201@osloskolen.no

Karianne Hoelstad
kariah1102@osloskolen.no

Karin Hove-Capote, MK
karin.hove-capote@osloskolen.no

Steinar Horten
sthoa020@osloskolen.no

Jonathan Garcia Huertas

Thor Kristian Høimoen, TL

thhoa052@osloskolen.no   

Hanna Inntjore

hanna.inntjore@osloskolen.no     

Lucas Magnus Westbye Jacobsen, TL      

lujaa007@osloskolen.no

Elisabeth Jansen 
elisabeth.jansen@osloskolen.no

Tor Gunnar Jensen, fagleder norsk
tojea011@osloskolen.no

Monica Flydal Jenstad 
monica.jenstad@osloskolen.no

Øystein Jetne, tillitsvalgt
oystej1410@osloskolen.no

Doris Johannessen, TL
doris.johannessen@osloskolen.no

Jørgen Tandberg Jørgensen, TL
jorgen.jorgensen@osloskolen.no

Ketil Karlsen, MK

ketil.karlsen@osloskolen.no

Torill Nedberge Klevmark
torill.klevmark@osloskolen.no

Tone Klidou, HO, apotekteknikk
tone.klidou@osloskolen.no

Ann-Christin (Anki)  Knutsen
ann-christin.knutsen@osloskolen.no

Arild Knutsen 
arkna001@osloskolen.no

Jonfinn Blix Knutsen

Kari Cecilie Kolsrud, fagleder fremmedspråk
kari.kolsrud@osloskolen.no 

Emma Catherine Krogstad 
emma.krogstad@osloskolen.no

Malin Lando
malin.lando@osloskolen.no

Magnus Mellbye Larsen 
magnus.larsen@osloskolen.no

Martin Larsen, fagleder kroppsøving
martin1806@osloskolen.no

Linn Skaare Laupardt    

lilaa048@osloskolen.no

Agnete Petrea Lind
aglia003@osloskolen.no    

Marita Melby, HO
marita.melby@osloskolen.no

Turid Melheim, EL
turid0601@osloskolen.no

Eirik Moflag

eirik.moflag@osloskolen.no

Nils Runar Mulder

nils.mulder@osloskolen.no

Karen Janicke Musæus
karen.musaus@osloskolen.no

Hannah Luise Mykland
hannah.mykland@osloskolen.no

Ragnhild Bae Mysen, TL
ragnhild.mysen@osloskolen.no

Olav Nenseter 
olav.nenseter@osloskolen.no

Ole Kristian Nordsveen, fagleder matematikk
ole.nordsveen@osloskolen.no

Louise Norheim
louise.norheim@osloskolen.no

Camilla Nortvedt , HO 

camill1603@osloskolen.no

Astri Neema Nyen, MK, fagleder samfunnsfag 
astri.nyen@osloskolen.no

Lars Nygaard

lars.nygaard@osloskolen.no

Laila Nygård, HO, apotekteknikk, digital veileder
laila.nygard@osloskolen.no

Dag Nystrøm
dag.nystrom@osloskolen.no

Marte Olborg   

marte1507@osloskolen.no

Madeleine Price-Stephens

Aud Raaum        

aud0912@osloskolen.no   

Vidar Ringstad

viria011@osloskolen.no   

Mats Rongved

mats.rongved@osloskolen.no

Julian Folkman Rossnes
julian2402@osloskolen.no

Toril Rygh, MK 
toril.rygh@osloskolen.no

Truls Solfjeld Rødsten
truls.rodsten@osloskolen.no

Frode Sandblåst, HO
frode.sandblast@osloskolen.no

Celia Suzanna Sandor, fagleder engelsk
celia.sandor@osloskolen.no

Klaus Schöpfer 
klaus2608@osloskolen.no

Gunnar Simonsen
gusia014@osloskolen.no

Kristin Skeimo-Changarnier

kristin.skeimo-changarnier@osloskolen.no

Erik Slaattun 
erik.slaattun@osloskolen.no

Per Jostein Stavnebekk

per.stavnebekk@osloskolen.no

Vibeke Steenstrup, HO
vista035@osloskolen.no

Ragnhild Orset Stene
ragnhild.stene@osloskolen.no

Karsten Alstad Sørbye
karsten.sorbye@osloskolen.no

Henriette Tangstad, TL

Kristin Tellefsen

Bjørn Thuestad, TL/ kroppsøving
bjorn.thuestad@osloskolen.no

Eivind Tjensvoll
eivind.tjensvoll@osloskolen.no

Guri Tobro

guri.tobro@osloskolen.no

Monika Tofte 
monika.tofte@osloskolen.no 

Bjørn Tommy Tollefsen
bjorn.tollefsen@osloskolen.no

Karoline Torkildsen

karoline.torkildsen@osloskolen.no

Kristin Glørstad Tsigaridas, fagleder praktiske realfag
kristin.tsigaridas@osloskolen.no 

Sigrun Elisabeth Vaage, EL
sigrun.vaage@osloskolen.no

Anne Veiteberg     

anvea029@osloskolen.no  

Marit Vik

marit.vik@osloskolen.no

Borhan Abdulah Wali, TL
borhan.wali@osloskolen.no

Kjersti Wilhelmsen
kjwia002@osloskolen.no 

Jon Zickfeldt, MK, digital veileder
jon.zickfeldt@osloskolen.no

 

Permisjon skoleåret 2021/22:

Maren Backstrøm
maren.backstrom@osloskolen.no      

Stine Lisa Johannessen
stjoa021@osloskolen.no