Ledelse og ansatte

Ansatte på Ullern vgs 2019

Ledelse: (P-team)

Rektor Torill Røeggen

torill.roeggen@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor, Norhild Joleik

norhild.joleik@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Marianne Ueland Coucheron

Fagansvar: Helse og oppvekstfag (HO), Kroppsøving 

marianne.coucheron@osloskolen.no

Avdelingsleder May-Britt Fløgstad

Fagansvar: Økonomiske fag, Språkfag (SSØ)

Veiledning og Universitetsskole

may-britt.flogstad@osloskolen.no

Avdelingsleder Eileen Holm Klavenes

Fagansvar: Realfag (REA)

eileen.holm.klaveness@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Michael Lied Klemetsen

Fagansvar: Norsk

michael.klemetsen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Randi Oppedal,

Fagansvar:  Medier og kommunikasjon (MK), Samfunnsfag (SSØ)

randi.oppedal@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Margrethe Tschudi

Fagansvar: Elektrofag (EL)  

margrethe.tschudi@osloskolen.no

Avdelingsleder Irene McIntyre Kristensen, R-team 

Rådgivningsteamet 

irene.mcintyre.kristensen@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder Cathrine Huglen, TL
Tilrettelagt avdeling
cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

Studieleder Helene Anfinsen Strindberg

Helene.AnfinsenStrindberg@ude.oslo.kommune.no

Administrasjonssjef Helle Hofgaard, (A-team)

helle.hofgaard@ude.oslo.kommune.no

           

Administrativt team (A-team):  

Nina Erlandsen, førstekonsulent

nina.erlandsen@ude.oslo.kommune.no

Helene Nordgård, førstesekretær

helene.nordgard@ude.oslo.kommune.no

Caroline Telstad-Svahn,  førstekonsulent

Caroline.Telstad-Svahn@ude.oslo.kommune.no

Tom Werner Halvorsrød, systemansvarlig, Helpdesk

tom.halvorsrod@ude.oslo.kommune.no
tom.halvorsrod@osloskolen.no

  

Rådgivningsteam (R-team):

Salima Elkadi, rådgiver, yrkesfag, R-team

Sosial-pedagogisk rådgiver vg1-trinnet
salima.elkadi@osloskolen.no

Brigitte Heim, rådgiver
Sosial-pedagogisk rådgiver vg3-trinnet
brigitte.heim@ude.oslo.kommune.no

Cathrine Huglen, rådgiver, R-team
Fagvalg og karriereveiledning
cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

Guro Nakken, rådgiver, R-team 
Sosial-pedagogisk rådgiver vg2-trinnet
guro.nakken@osloskolen.no  

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team 
rolf.eriksen@osloskolen.no

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL
petter.myrann@osloskolen.no 

Camilla Rørtveit, helsesykepleier
camilla.rortveit@osloskolen.no

Helene Trengereid, helsesykepleier

          

Lærere og assistenter:

Adraa Al-Araji, HO, apotekteknikk
adraa1303@osloskolen.no

Qamar Abbas, TL
qamar.abbas@osloskolen.no

John Alfheim, fagleder MK   
john.alfheim@osloskolen.no

Randi Astad
randi.astad@osloskolen.no

Ramyar Baban      

rabaa044@osloskolen.no     

Maren Backstrøm, digital veileder 
maren.backstrom@osloskolen.no      

Ellen Sofie Borner, TL
ellen.borner@osloskolen.no

Metehan Bozdogan, TL                           

Rine Kull Brofoss
ribra001@osloskolen.no

Matilde Samuelsen Buer, TL

mathil0607@osloskolen.no    

Assir Cerrato
assir2312@osloskolen.no

Karen Marie (Kama) Daasvand, ITS-ansvarlig     
karen.daasvand@osloskolen.no

Jens Disington  
jens.disington@osloskolen.no

Knut Eggen
knut.eggen@osloskolen.no  

Ragni Fet 
ragni.fet@osloskolen.no

Rita Fiskeseth, TL
rita.fiskeseth@osloskolen.no

Anette Fleischer
anette0711@osloskolen.no

Marianne Frydenlund
mariaf2009@osloskolen.no

Anne Kristin (Anki) Furuseth, tillitsvalgt
anne.furuseth@osloskolen.no 

Karna Gjelle
karna.gjelle@osloskolen.no

Anja Marie Grimstad, TL
angra064@osloskolen.no

Thomas Grønli
thgra012@osloskolen.no 

Hanne Øien Halsan
hanne.halsan@osloskolen.no

Geir Paul Hansen
geir.p.hansen@osloskolen.no

Lise Roald Hansen 
lise.hansen@osloskolen.no

Eline Kårtvedt Hauge
elhaa072@osloskolen.no

Marcus Hitsøy, TL
marcus2201@osloskolen.no

Karianne Hoelstad
kariah1102@osloskolen.no

Karin Hove-Capote, MK
karin.hove-capote@osloskolen.no

Steinar Horten
sthoa020@osloskolen.no

Thor Kristian Høimoen, TL

thhoa052@osloskolen.no        

Ingvild Iversen, HO
ingvild.iversen@osloskolen.no

Lucas Magnus Westbye Jacobsen, TL      

lujaa007@osloskolen.no

Elisabeth Jansen 
elisabeth.jansen@osloskolen.no

Tor Gunnar Jensen, fagleder norsk
tojea011@osloskolen.no

Monica Flydal Jenstad 
monica.jenstad@osloskolen.no

Øystein Jetne
oystej1410@osloskolen.no

Doris Johannessen, TL
doris.johannessen@osloskolen.no

Stine Lisa Johannessen
stjoa021@osloskolen.no

Jørgen Tandberg Jørgensen, TL
jorgen.jorgensen@osloskolen.no

Torill Nedberge Klevmark
torill.klevmark@osloskolen.no

Tone Klidou, HO, apotekteknikk
tone.klidou@osloskolen.no

Ann-Christin (Anki)  Knutsen
ann-christin.knutsen@osloskolen.no

Arild Knutsen 
arkna001@osloskolen.no

Kari Cecilie Kolsrud, fagleder fremmedspråk
kari.kolsrud@osloskolen.no 

Martine Amena Eriksen Kouassi, TL     

Emma Catherine Krogstad 
emma.krogstad@osloskolen.no

Malin Lando
malin.lando@osloskolen.no

Marius Letting Larsen, TL/ KRØ
malaa009@osloskolen.no

Magnus Mellbye Larsen 
magnus.larsen@osloskolen.no

Martin Larsen, fagleder kroppsøving
martin1806@osloskolen.no

Linn Skaare Laupardt    

lilaa048@osloskolen.no

Olly Johanne Lid, TL
olly2810@osloskolen.no

Agnete Petrea Lind
aglia003@osloskolen.no

Karen Lykke
Kalya008@osloskolen.no

Kristin Mc Adams 

krmca001@osloskolen.no      

Marita Melby, HO
marita.melby@osloskolen.no

Turid Melheim, EL
turid0601@osloskolen.no

Karen Janicke Musæus
karen.musaus@osloskolen.no

Hannah Luise Mykland
hannah.mykland@osloskolen.no

Ragnhild Bae Mysen, TL
ragnhild.mysen@osloskolen.no

Olav Nenseter 
olav.nenseter@osloskolen.no

Ole Kristian Nordsveen, fagleder matematikk
ole.nordsveen@osloskolen.no

Louise Norheim, tillitsvalgt
louise.norheim@osloskolen.no

Camilla Nortvedt      

camill1603@osloskolen.no

Astri Neema Nyen, MK, fagleder samfunnsfag 
astri.nyen@osloskolen.no

Laila Nygård, HO, apotekteknikk 
laila.nygard@osloskolen.no

Dag Nystrøm
dag.nystrom@osloskolen.no

Marte Olborg   

marte1507@osloskolen.no

Aud Raaum        

aud0912@osloskolen.no   

Ann-Mari Pettersen Rakke, SkoleArena-ansvarlig 

anpea036@osloskolen.no

Mats Rongved   

maroa108@osloskolen.no          

Julian Folkman Rossnes
julian2402@osloskolen.no

Toril Rygh, MK 
toril.rygh@osloskolen.no

Truls Solfjeld Rødsten
truls.rodsten@osloskolen.no

Frode Sandblåst, HO
frode.sandblast@osloskolen.no

Celia Suzanna Sandor, fagleder engelsk
celia.sandor@osloskolen.no

Henrik Schjeldrup-Lund, TL

Klaus Schöpfer 
klaus2608@osloskolen.no

Gunnar Simonsen
gusia014@osloskolen.no

Anna Lise Skaar 
anna.skaar@osloskolen.no

Torbjørn Skårild, MK
torbjorn.skarild@osloskolen.no

Erik Slaattun 
erik.slaattun@osloskolen.no

Vibeke Steenstrup, HO
vista035@osloskolen.no

Ragnhild Orset Stene
ragnhild.stene@osloskolen.no

Erlend Nilssen Sverdrup, fagleder EL
erlend.sverdrup@osloskolen.no

Gunhild Sølvberg  
gunhil2610@osloskolen.no

Karsten Alstad Sørbye
karsten.sorbye@osloskolen.no

Ane Norreen Thorsen, fagleder norsk
ane.thorsen@osloskolen.no

Bjørn Thuestad, TL/ kroppsøving
bjorn.thuestad@osloskolen.no

Eivind Tjensvoll
eivind.tjensvoll@osloskolen.no

Bjørn Tommy Tollefsen
bjorn.tollefsen@osloskolen.no

Monika Tofte
monika.tofte@osloskolen.no 

Sigrun Elisabeth Vaage, EL
sigrun.vaage@osloskolen.no

Anne Veiteberg     

anvea029@osloskolen.no  

Borhan Abdulah Wali, TL
borhan.wali@osloskolen.no

Kjersti Wilhelmsen
kjwia002@osloskolen.no 

Jon Zickfeldt, MK, digital veileder
jon.zickfeldt@osloskolen.no

 

Permisjon skoleåret 2019/20:

Eskil Kjos Fjell (permisjon)
eskil.fjell@osloskolen.no

Lina Kjærnsli Hartmark (permisjon)
lina.hartmark@osloskolen.no

Renate Segtnan Riiser (permisjon)
reria001@osloskolen.no

Kristin Glørstad Tsigaridas (permisjon)
kristin.tsigaridas@osloskolen.no 

Avdelingsleder Jørgen Aanderaa, R-team (permisjon)

Rådgivning og tilrettelagt avdeling (TL)

jorgen.aanderaa@ude.oslo.kommune.no

Logo

    Ullernchaussèen 66

    0379 Oslo

    tlf 22 51 79 00

 

    Samarbeid

    Omsorg

    Ambisjoner

Kontaktlærere

Kontaktlærere skoleåret 2019-20:
Kontaktlærertid er i midttimen på mandager
Klasse
Kontaktlærer 
 Rom 
Tid
 1STA 
 
Olav Nenseter
Anne Veiteberg
 FA256
12.05-12.30
 1STB
 
Øystein Jetne
Gunhild Sølvberg
 FA257
12.05-12.30
 1STC
 
Eline K. Hauge
Erik Slaattun
 RE101
12.05-12.30
 1STD
Marte Olborg
Klaus Schöpfer
 RE100
12.05-12.30
 1STE
 
Marianne Frydenlund
Mtas Rongved
 FA275
12.05-12.30
 1STF
 
Ragni Fet
Stine Johannessen
 FA276
11.35-12.00
 1STG
 
Steinar Horten
Magnus Mellbye Larsen
 FA276
12.05-12.30
 1MKA
 
John Alfheim
Jon Zickfeldt
MK253
12.05-12.30
 1ELA
 1ELB
Turid Melheim
Geir P. Hansen
 EL137
EL138
12.05-12.30
 1HOA
 1HOB
Camilla Nortvedt
Frode Sandblåst
 HO111
 HO114
12.05-12.30
 2STA
 
Ann-Mari P. Rakke
Ragnhild O. Stene
 FA270
12.05-12.30
 2STB
 
Hannah L Mykland
Tommy Tollefsen
 FA271
11.35-12.00
 2STC
 
Jens Disington
Celia Sandor
 RE105 
12.05-12.30
 2STD
 
Emma Catherine Krogstad
Truls Rødsten 
 RE103
11.35-12.00
 2STE
 
Arild Knutsen
Martin Larsen
 FA272
11.35-12.00
 2STF
 
Kari Kolsrud
Ane N Thorsen
 FA 301
12.05-12.30
 2MKA
 
Karin Hove-Capote
Torbjørn Skårild
 MK252 
12.05-12.30
 2DEA             
 2ELA
Erlend Sverdrup
Sigrun Vaage
 EL 136
 EL 137
12.05-12.30
 2HOA
 2HOB
Marita Melby
Vibeke Steenstrup
 FA132
 FA133
11.35-12.00
 3STA
 
Hanne Halsan
Rine Kull Brofoss
 FA273
11.35-12.00
 3STB
 
Karsten Sørbye
Randi Astad
 FA276
11.35-12.00
 3STC
Torill Klevmark
 FA302
11.35-12.00
 3STD
Kama Daasvand
 FA303
11.35-12.00
 3STE
 
Karianne Hoelstad
Eivind Tjensvoll
 RE104
11.35-12.00
 3STF
 
Elisabeth Jansen
Linn S Laupardt
 FA304
11.35-12.00
 3STG
 
Monica Jenstad
Monika Tofte
RE103
11.35-12.00
 3MKA
 
Astri Nyen
Toril Rygh
 MK251 
12.05-12.30
 3HOA
 3HOB
Ingvild Iversen
Karen Musæus
 FA274 
 FA 277
12.05-12.30
 3APO-v
 3APO
Tone Klidou
Laila Nygård
HO114
HO111
Torsdag
Tirsdag