Ledelse og ansatte

Alle ansatte på Ullern vgs 2017

Rektor Torill Røeggen   

Rektor Torill Røeggen, 

torill.roeggen@ude.oslo.kommune.no

  

Avdelingsleder Norhild Joleik    

Assisterende rektor, Norhild Joleik,

norhild.joleik@ude.oslo.kommune.no

 

Marianne Coucheron

Avdelingsleder Marianne Ueland Coucheron

Fagansvar: Helse og oppvekstfag (HO), Kroppsøving, 

marianne.coucheron@osloskolen.no

 

May-Britt Fløgstad

Avdelingsleder May-Britt Fløgstad

Fagansvar: Økonomiske fag, Språkfag

Veiledning og Universitetsskole

may-britt.flogstad@osloskolen.no

 

Avdelingsleder vg3 Eileen Holm Klavenes

Avdelingsleder Eileen Holm Klavenes

Fagansvar: Realfag

eileen.holm.klaveness@ude.oslo.kommune.no

 

Michael Klemetsen

Avdelingsleder Michael Lied Klemetsen

Fagansvar: Norsk

michael.klemetsen@ude.oslo.kommune.no

Randi Oppedal

Avdelingsleder Randi Oppedal,

Fagansvar:  Medier og kommunikasjon (MK), Samfunnsfag

randi.oppedal@ude.oslo.kommune.no

 

Margrethe Tschudi

Avdelingsleder Margrethe Tschudi

Fagansvar: Elektrofag (EL)  

margrethe.tschudi@osloskolen.no

 

Jørgen Aanderaa

Avdelingsleder Jørgen Aanderaa (R-team)

Rådgivning og tilrettelagt avdeling (TL)

jorgen.aanderaa@ude.oslo.kommune.no

 

Studieleder Cathrine Stensrud  

Studieleder Cathrine Stensrud, 

Ansvarlig for inntak, timeplan og eksamen

cathrine.stensrud@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjonssjef Helle Hofgaard 

Administrasjonssjef Helle Hofgaard, (A-team)

helle.hofgaard@ude.oslo.kommune.no

           Ullernlogo

Administrativt team (A-team): 

Nina Erlandsen 

Nina Erlandsen, førstekonsulent

nina.erlandsen@ude.oslo.kommune.no

 

Helene Nordgård  

Helene Nordgård, førstesekretær

helene.nordgard@ude.oslo.kommune.no

 

Tom Werner Halvorsrød

Tom Werner Halvorsrød, systemansvarlig, Helpdesk

tom.halvorsrod@ude.oslo.kommune.no

tom.halvorsrod@osloskolen.no

 

Daniel M Dantas da Rochas

Daniel M Dantas da Rochas, IKT-lærling, Helpdesk

daniel2408@osloskolen.no

 

           Ullernlogo 

Rådgivningsteam (R-team):

Salima Elkadi

Salima Elkadi, rådgiver, yrkesfag, R-team

Sosial-pedagogisk rådgiver vg2-trinnet

salima.elkadi@osloskolen.no

 

Brigitte Heim

Brigitte Heim, rådgiver

Sosial-pedagogisk rådgiver vg1-trinnet

bihea003@osloskolen.no

brigitte.heim@ude.oslo.kommune.no

 

Cathrine Huglen

Cathrine Huglen, rådgiver, R-team, TL

Fagvalg og karriereveiledning

cathrine.huglen@ude.oslo.kommune.no

 

Guro Nakken

Guro Nakken, rådgiver, R-team 

Sosial-pedagogisk rådgiver vg3-trinnet

guro.nakken@osloskolen.no 

 

Robin Eriksen  

Robin Eriksen, miljøarbeider, R-team 

rolf.eriksen@osloskolen.no

 

Petter Myrann

Petter Myrann, miljømester, R-team og TL

petter.myrann@osloskolen.no 

 

Helsesøster  

Camilla Rørtveit, helsesøster

camilla.rortveit@osloskolen.no

         Ullernlogo 

Lærere og assistenter:

 

Ingrid Aabø

Ingrid Aabø

inaaa018@osloskolen.no

 

Adraa Al-Araji,

Adraa Al-Araji, apotek

adraa1303@osloskolen.no

 

Qamar Abbas 

Qamar Abbas, TL

qamar.abbas@osloskolen.no

 

John Alfheim 

John Alfheim, fagleder MK   

john.alfheim@osloskolen.no

 

Siri Kvarsvik Arntzen

Siri Kvarsvik Arntzen, TL

siri1403@osloskolen.no

 

Randi Astad

Randi Astad

randi.astad@osloskolen.no

 

Maren Backstrøm

Maren Backstrøm 

maren.backstrom@osloskolen.no      

 

Pia Bakken

Pia Hofgaard Bakken, TL 

pia.bakken@osloskolen.no

 

Ellen Borner

Ellen Sofie Borner; TL

ellen.borner@osloskolen.no

 

Gøril Brataas 

Gøril Brataas, (permisjon)

goril.brataas@osloskolen.no

 

Rine Kull Brofoss

Rine Kull Brofoss, fagleder norsk

rine.brofoss@osloskolen.no

 

Thorstein Bundli 

Thorstein Bundli, fagleder elektrofag

thorstein.bundli@osloskolen.no

 

Assir Cerrato

Assir Cerrato

assir.cerrato@osloskolen.no 

 

Karen Marie Daasvand

Karen Marie (Kama) Daasvand, ITS-ansvarlig     

karen.daasvand@osloskolen.no

 

Jens Disisngton 

Jens Disington  

jens.disington@osloskolen.no

 

Knut Eggen  

Knut Eggen

knut.eggen@osloskolen.no

 

Henrik Farstad

Henrik Farstad, ITS-ansvarlig

henrik.farstad@osloskolen.no

 

Ragni Fet

Ragni Fet 

ragni.fet@osloskolen.no

 

Rita Fiskeseth

Rita Fiskeseth, TL

rita.fiskeseth@osloskolen.no

 

Eskil Kjos Fjell

Eskil Kjos Fjell

eskil.fjell@osloskolen.no

 

Anette Fleischer

Anette Fleischer

anette0711@osloskolen.no

 

Marianne Frydenlund

Marianne Frydenlund

mariaf2009@osloskolen.no

 

Anki Furuseth

Anne Kristin (Anki) Furuseth (permisjon)

anne.furuseth@osloskolen.no 

 

Karna Gjelle 

Karna Gjelle

karna.gjelle@osloskolen.no

  

Thomas Grønli 

Thomas Grønli

thgra012@osloskolen.no 

 

Hanne Øien Halsan  

Hanne Øien Halsan, fagleder matematikk

hanne.halsan@osloskolen.no

 

Geir Paul Hansen

Geir Paul Hansen, EL

geir.p.hansen@osloskolen.no

 

Lise Roald Hansen

Lise Roald Hansen 

lise.hansen@osloskolen.no

 

Lina Kjærnsli Hartmark

Lina Kjærnsli Hartmark

lina.hartmark@osloskolen.no

 

Eline Kårtvedt Hauge

Eline Kårtvedt Hauge

elhaa072@osloskolen.no

 

Halvor Heger

Halvor Heger

halvor.heger@osloskolen.no

 

Karianne Hoelstad

Karianne Hoelstad

kariah1102@osloskolen.no

 

Karin Hove-Capote 

Karin Hove-Capote, MK

karin.hove-capote@osloskolen.no

 

Hryszkiewicz_Maciej 

Maciej Hryszkiewicz, TL 

macej.hryszkiewicz@osloskolen.no

 

Ingvild Iversen

Ingvild Iversen, HO

ingvild.iversen@osloskolen.no

 

Jens Christian Jacobsen, TL

jens0408@osloskolen.no

 

Elisabeth Jansen

Elisabeth Jansen 

elisabeth.jansen@osloskolen.no

 

Tor Gunnar Jensen

Tor Gunnar Jensen

tojea011@osloskolen.no

 

Monica Flydal Jenstad

Monica Flydal Jenstad 

monica.jenstad@osloskolen.no

 

Øystein Jetne

Øystein Jetne

oistein.jetne@osloskolen.no

 

Doris Johannessen

Doris Johannessen, TL

doris.johannessen@osloskolen.no

 

Jørgen Tandberg Jørgensen

Jørgen Tandberg Jørgensen, TL

jorgen.jorgensen@osloskolen.no

 

Torill Nedberge Klevmark 

Torill Nedberge Klevmark

torill.klevmark@osloskolen.no

 

Tone Kildou 

Tone Klidou, HO, apotek

tone.klidou@osloskolen.no

 

Anki Knutsen

Ann-Christin (Anki)  Knutsen

ann-christin.knutsen@osloskolen.no

 

Arild Knutsen

Arild Knutsen 

arkna001@osloskolen.no

 

Kari Kolsrud 

Kari Cecilie Kolsrud, fagleder fremmedspråk

kari.kolsrud@osloskolen.no

 

Catherine Krogstad 

Emma Catherine Krogstad 

emma.krogstad@osloskolen.no

 

Malin Lando

Malin Lando (permisjon)

malin.lando@osloskolen.no

 

Marius Letting Larsen

Marius Letting Larsen, TL/ KRØ

malaa009@osloskolen.no

 

Magnus Mellbye Larsen

Magnus Mellbye Larsen 

magnus.larsen@osloskolen.no

 

Martin Larsen  

Martin Larsen, fagleder kroppsøving

martin.larsen.2@osloskolen.no

 

Olly Johanne Lid

Olly Johanne Lid, assistent, TL

 

Jan-Erik Lien  

Jan-Erik Lien, TL

jan-erik.lien@osloskolen.no

 

Agnete Lind

Agnete Petrea Lind

aglia003@osloskolen.no

 

Ingrid Løtveit

Ingrid Løtveit 

inloa008@osloskolen.no

 

Marita Melby 

Marita Melby, HO

marita.melby@osloskolen.no

 

Turid Melheim

Turid Melheim, EL

turid0601@osloskolen.no

 

Karen Musæus 

Karen Janicke Musæus (permisjon 2017)

karen.musaus@osloskolen.no

 

Hannah Luise Mykland

Hannah Luise Mykland

hannah.mykland@osloskolen.no

 

Ragnhild Mysen

Ragnhild Bae Mysen, TL

ragnhild.mysen@osloskolen.no

 

Olav Nenseter

Olav Nenseter 

olav.nenseter@osloskolen.no

 

Ole Kristian Nordsveen

Ole Kristian Nordsveen (permisjon)

ole.nordsveen@osloskolen.no

 

Jon Nordvik

Jon Nordvik

jonn0611@osloskolen.no

 

Louise Norheim  

Louise Norheim

louise.norheim@osloskolen.no

 

Astri Neema Nyen

Astri Neema Nyen, MK  

astri.nyen@osloskolen.no

 

Laila Nygård 

Laila Nygård, HO, apotek 

laila.nygard@osloskolen.no

 

Dag Nystrøm  

Dag Nystrøm, fagleder samfunnsfag og økonomiske fag

dag.nystrom@osloskolen.no

 

Margarita Prestegård 

Margarita Prestegård, TL

margarita.presetgard@osloskolen.no

 

Ann-Mari Pettersen Rakke

Ann-Mari Pettersen Rakke 

anpea036@osloskolen.no

 

Renate Riiser

Renate Segtnan Riiser

reria001@osloskolen.no

  

May Britt Roseth 

May Brit Roseth, HO 

may.roseth@osloskolen.no

 

Julian Rossnes

Julian Folkman Rossnes

julian2402@osloskolen.no

 

Toril Rygh 

Toril Rygh, MK 

toril.rygh@osloskolen.no

 

Truls Rødsten  

Truls Solfjeld Rødsten

truls.rodsten@osloskolen.no

 

Frode Sandblåst  

Frode Sandblåst, fagleder HO

frode.sandblast@osloskolen.no

 

Celia Sandor 

Celia Suzanna Sandor, fagleder engelsk

celia.sandor@osloskolen.no

 

Klaus Schöpfer 

Klaus Schöpfer 

klaus2608@osloskolen.no

 

Gunnar Simonsen

Gunnar Simonsen (permisjon skoleåret 2017-18)

gusia014@osloskolen.no

  

Anna Lise Skaar 

Anna Lise Skaar 

anna.skaar@osloskolen.no

 

Torbjørn Skårild 

Torbjørn Skårild, MK

torbjorn.skarild@osloskolen.no

 

Erik Slattun 

Erik Slaattun 

erik.slaattun@osloskolen.no

 

Ragnhild Orset Stene

Ragnhild Orset Stene

ragnhild.stene@osloskolen.no

 

Erlend Sverdrup 

Erlend Nilssen Sverdrup, EL 

erlend.sverdrup@osloskolen.no

 

Gunhild Sølvberg

Gunhild Sølvberg  (permisjon)

gunhild.solvberg@osloskolen.no

 

Karsten Sørbye 

Karsten Alstad Sørbye

karsten.sorbye@osloskolen.no

 

Ane Thorsen

Ane Norreen Thorsen

ane.thorsen@osloskolen.no

 

Bjørn Thuestad

Bjørn Thuestad, TL/ kroppsøving

bjorn.thuestad@osloskolen.no

 

Eivind Tjensvoll

Eivind Tjensvoll

eivind.tjensvoll@osloskolen.no

 

Tommy Tollefsen

Bjørn Tommy Tollefsen

bjorn.tollefsen@osloskolen.no

 

Monika Tofte

Monika Tofte

monika.tofte@osloskolen.no 

 

Kristin Glørstad Tsigaridas

Kristin Glørstad Tsigaridas, fagleder realfag

kristin.tsigaridas@osloskolen.no 

 

Sigrun Vaage

Sigrun Elisabeth Vaage, EL

sigrun.vaage@osloskolen.no

 

Henrik Vikøren

Henrik Vikøren

hevia010@osloskolen.no

  

Borhan Abdulah Wali

Borhan Abdulah Wali, TL

borhan.wali@osloskolen.no

 

Kjersti Wilhelmsen

kjwia002@osloskolen.no 

 

Jon Zickfeldt

Jon Zickfeldt, MK

jon.zickfeldt@osloskolen.no

 

Farah Ødegård

Farah Elizabeth Gonzalez Ødegård

farah2604@osloskolen.no 

 

Velkommen til Ullern videregående skole

Logo

    Ullernchaussèen 66

    0379 Oslo

    tlf 22 51 79 00

 

 

    Samarbeid

    Omsorg

    Ambisjoner

Drawing of a city